Zasłony sznurkowe Kraków - KRAKŻAL

Zasłony sznurkowe Kraków

Ten niecodzienny rodzaj zasłon świetnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym pomieszczeniu (i nie tylko). Zazwyczaj stosowany jest do dużych przestrzeni. W naszej ofercie znajdują się zasłony sznurkowe w ogromnej palecie barw. Cechują się tym, że praktycznie nie wymagają odsłaniania. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam.

Zasłony sznurkowe STRING

Zasłony sznurkowe to eleganckie rozwiązanie, jeśli chodzi o specjalny rodzaj zasłon. Przykręcone do ściany lub sufitu nadadzą wnętrzu niezwykłego wyglądu. Zasłony sznurkowe STRING dostępne są w 27 kolorach. Rozsuwane i obracane lamele są świetnym rozwiązaniem w tym rodzaju zasłon. Szeroka gama kolorów pozwoli na indywidualne dobrane zasłony do pomieszczenia.

Sznurkowa zasłona String montowana jest do sufitu lub ściany. Produkt dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Transparentna tkanina sprawia, że zasłona STRING idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.

LAMELE: transparentne 27 kolorów.

Zasłona zaprezentowana obok:
wymiary 130 cm x 200 cm
tkanina transparentne
elementy białe

Zasłona sznurkowa String

Zobacz dostępne warianty kolorystyczne

Wszystkie nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź poniższe zestawienie i przekonaj się sam jak szeroki wachlarz produktów w różnych wzorach i kolorach oferujemy.