Rolety rzymskie Kraków - UPIN

Rolety rzymskie Kraków

Coraz popularniejsze rolety rzymskie Kraków znajdują szerokie zastosowanie w nowoczesnych pomieszczeniach. Produkt ten idealnie sprawdzi się niestandardowych aranżacjach wnętrz. Do jego zalet z pewnością należy możliwość zamontowania do ściany, sufitu lub wnęki okiennej. Rolety rzymskie cechują się także prostym sterowaniem ręcznym lub elektrycznym.

Roleta rzymska LONETA

Proponowane przez firmę UPIN rolety rzymskie to w szczególności ponadprzeciętna elegancja połączona z estetyką. Ten rodzaj rolet przykręcany jest do ściany lub sufitu. Tkanina, z której został stworzony jest wytrzymały i łatwy w czyszczeniu. Rolety rzymskie podnoszone są i opuszczane dzięki specjalnemu mechanizmowi operacyjnemu z łańcuszkiem. To idealne rozwiązanie dla wszystkich wymagających.

Roleta rzymska LONETA przykręcana jest do ściany lub sufitu. Dzięki możliwości zamontowania napędu elektrycznego roleta jest jeszcze bardziej funkcjonalna. Tkanina rolety rzymskiej LONETA dostępna jest w odmianie nieprzeziernej oraz transparentnej.

Rodzaj dostępnych tkanin: nieprzezierne (14 kolorów), transparentne (2 kolory)

Roleta zaprezentowana obok:
wymiary 130 cm x 180 cm
tkanina z grupy nieprzeziernych
elementy białe

Roleta Rzymska

Zobacz dostępne warianty kolorystyczne

Wszystkie nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź poniższe zestawienie i przekonaj się sam jak szeroki wachlarz produktów w różnych wzorach i kolorach oferujemy.