Żaluzje pionowe Kraków - UPIN

Żaluzje pionowe Kraków

Żaluzje pionowe znane są również jako verticale. Ze względu na dobrą alternatywę dla zasłon i firan są często stosowane w domach. Niezależnie od tego czy dane wnętrze jest tradycjonalne czy nowoczesne żaluzje pionowe są idealnym dodatkiem nie tylko użytkowym ale i dekoracyjnym. W większości przypadków stosowane są przy dużych przeszklonych powierzchniach.

Żaluzje pionowe VERTICAL

Produkowane przez firmę UPIN żaluzje pionowe, najczęściej znajdują zastosowanie w biurach, urzędach, bankach i innych tego typu instytucjach. Jednak coraz częściej żaluzje pionowe stosowane są również w mieszkaniach. Panele, które tworzą te żaluzje obracane są wokół własnej osi przy użyciu mechanizmu z łańcuszkiem. Precyzyjnie dobrane żaluzje pionowe dodadzą niesamowitego uroku każdemu pomieszczeniu.

Żaluzja VERTICAL montowana jest do ściany lub sufitu. Zbudowana z pionowych paneli materiałowych o szerkości 127mm. Dzięki możliwości obrotu wokół własnej osi, możemy szybko regulować dopływ światła z zewnątrz.

Rodzaj dostępnych tkanin: nieprzezierne (5 rodzajów 65 kolorów), transparentne (1 rodzaj 1 kolor), zaciemniające (3 rodzaje 18 kolorów), niepalne (6 rodzajów 15 kolorów), z warstwą odbijającą promienie słoneczne (2 rodzaje 11 kolorów).

Żaluzja zaprezentowana obok:
wymiary 130 cm x 200 cm
tkanina z grupy nieprzeziernych
elementy białe

Żaluzja pionowa VERTICAL model PS w kolorze białym

Zobacz dostępne warianty kolorystyczne

Wszystkie nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź poniższe zestawienie i przekonaj się sam jak szeroki wachlarz produktów w różnych wzorach i kolorach oferujemy.