Serwis rolet Kraków - UPIN

Serwis rolet i żaluzji Kraków

Wszystkiego rodzaju osłony okienne narażone są nie tylko na zabrudzenia wiążące się z codziennym użytkowaniem, ale i także różne uszkodzenia. Firma UPIN posiada wieloletnie doświadczenie nie tylko w produkcji systemów okiennych, lecz także w ich serwisowaniu i naprawie. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że uszkodzona roleta może być bardzo uciążliwą sprawą. Dysponujemy ogromną wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają na zdiagnozowanie przyczyny usterki i jej niezwłoczne usunięcie. Niejednokrotnie nie trzeba wymieniać produktu na całkiem nowy, bo wystarczy mała naprawa. Oferujemy zarówno wymianę pojedynczych elementów, jak i całego mechanizmu rolety czy żaluzji. Jednocześnie zapewniamy jedne z najniższych cen napraw na rynku. Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu naprawy w Krakowie, zgłoś się do nas.

Jak zamówić serwis?

Serwis rolet mogą Państwo zamówić dzwoniąc pod poniższe numery telefoniczne:

12 252 07 41

690 33 99 88

Pisząc na poniższy adres mailowy, zostawiając nam swoje dane do kontaktu z Państwem:

[email protected]

Odwiedzając nasz Salon Osłon Okiennych w Krakowie:

Salon: ul. Królowej Jadwigi 133, 20-310, Kraków

  Naprawa rolet Kraków

  UPIN to firma działająca z powodzeniem na rynku osłon okiennych już przeszło 30 lat. Salon Osłon Okiennych zlokalizowany blisko centrum miasta Kraków (Wola Justowska, ul.Królowej Jadwigi 133) to autoryzowany sprzedawca marki, świadczący poza samą sprzedażą również serwis rolet oraz innych typów osłon okiennych. Naprawa rolet wykonywana jest przez wyszkolonych pracowników, którzy doskonale znają wszystkie produkty producenta, dzięki czemu naprawa przebiega szybko i bardzo sprawnie.

  Serwis rolet i żaluzji – gwarancyjny i pogwarancyjny?

  Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny jak również naprawy pogwarancyjne. Mogą Państwo zamówić u nas serwis rolet oraz innych rodzajów osłon okiennych. Konserwację osłon okiennych wykonujemy bardzo dokładnie i rzetelnie, zaś przeprowadzana przez nas naprawa może dotyczyć, w zależności od zachodzącej potrzeby, kompletnych systemów osłon okiennych bądź być ograniczona do wymiany lub naprawy tylko i wyłącznie pojedynczych elementów jak przelotka, ślizgacz, taśma, łańcuszek, ramię, nawijarka lub tkanina. Możliwa jest również naprawa silnika, a także serwis sterownika czy pilota. Naprawa rolet i innych produktów jak żaluzje czy markizy świadczona jest na całym obszarze miasta Kraków i pobliskich terenów.

   

  Naprawa rolet i żaluzji – od czego zależą koszty?

  Wszelkie koszty serwisu uzależnione są od stopnia uszkodzenia, rodzaju uszkodzenia oraz typu uszkodzonego sprzętu. Wynika to z tego, iż wszystkie poszczególne części różnych osłon mają zróżnicowane ceny. Oczywiście już w trakcie rozmowy telefonicznej z klientem staramy się oszacować w przybliżeniu koszt naprawy jak również podać najszybszy możliwy termin oraz czas naprawy, aczkolwiek finalne koszty serwisu i czas wykonania naprawy podamy Państwu dopiero w momencie dokonania oględzin i zdiagnozowania dokładnej usterki oraz określenia elementów niezbędnych do wymiany przez skierowanego do Państwa serwisanta.