Zasłony panelowe Kraków - KRAKŻAL

Zasłony panelowe Kraków

Nowoczesne rozwiązanie okienne jakim są zasłony panelowe Kraków świetnie sprawdzi się nie tylko w biurach czy pomieszczeniach użytku publicznego, ale i w prywatnych domach. Produkt dostępny jest w wielu rodzajach tkanin nieprzeziernych, transparentnych, zaciemniających i specjalistycznych. Do wyboru wiele kolorów i rozmiarów.

Zasłony panelowe PANEL DESING

Zasłony PANEL DESING to bardzo modne i wyjątkowo unikalne zasłony. Są odpowiednią alternatywą dla rolet pionowych, a przy okazji są też doskonałym systemem pozwalającym na dowolne definiowanie przestrzeni czy dzielenie pokoju. Odpowiednio dobrany kolor pozwoli na wkomponowanie zasłony w otoczenie.

Produkt przykręcany do ściany lub do sufitu. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju materiałów, świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Zasłona dostępna w zakresie od 2 do 9 paneli. Istnieje także możliwość zamontowania napędu elektrycznego.

Rodzaj dostępnych tkanin: nieprzezierne (3 rodzaje 51 kolorów), transparentne (9 rodzajów 33 kolorów), zaciemniające (1 rodzaj 13 kolorów), specjalistyczne (2 rodzaje 14 kolorów).

Zasłona zaprezentowana obok:
wymiary 130 cm x 200 cm
tkanina z grupy nieprzeziernych
elementy białe

Zasłona panelowa PANEL Design

Zobacz dostępne warianty kolorystyczne

Wszystkie nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź poniższe zestawienie i przekonaj się sam jak szeroki wachlarz produktów w różnych wzorach i kolorach oferujemy.