Żaluzje Kraków - UPIN

Żaluzje Kraków

Osłony okienne w postaci żaluzji świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach łazienkowych oraz kuchennych. Dzięki zastosowaniu lakierowanych lameli produkt jest łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji. Dodatkowo lamele dostępne są w wersji drewnopodobnej, perforowanej oraz szczotkowanej. Do wyboru posiadamy szeroką gamę modeli ISOTECH, STANDARD 25 oraz STANDARD 50.

Żaluzje ISOTECH

Rodzaj żaluzji wyróżniający się konstrukcją aluminiową, posiada górę w specjalnych kasetach. Przeznaczonych jest do okien z szybą zespoloną, montowany na zewnątrz od listwy przyszybowej. Ten rodzaj poziomych żaluzji doda pomieszczeniu urokliwego klasycznego wyglądu. Dostępny jest w różnym kolorze oraz z różnego rodzaju tworzywa.

Żaluzje STANDARD 25

Klasyczny wygląd i wygoda użytkowania to właśnie żaluzje STANDARD. Dostępne w różnych kolorach i wzorach zadowolą każdego, kto będzie chciał połączyć elegancki wygląd z funkcjonalnością. Żaluzje te montowane są wewnątrz wnęki okiennej lub na zewnątrz okna. Posiadają lamele o szerokości 25 mm.

Standardowa żaluzja PWZ BIAŁY montowana do wewnętrznej płaszczyzny wymiennych listew przyszybowych. W ofercie produktu znajdują się aluminiowe lamele dostępne w wielu kolorach i rodzajach.

Dostępność produktu: od  5 dni roboczych

LAMELE ALUMINIOWE: lakierowane 23 kolory, drewnopodobne 5 kolorów, perforowane 3 kolory, szczotkowane 3 kolory

Żaluzja zaprezentowana obok:
wymiary 60 cm x 120 cm
lamele z grupy lakierowanych
elementy białe (dostępne również w kolorze lamel)

Żaluzja STANDARD 25 PWZ WHITE

Żaluzje STANDARD 50

Ta odmiana żaluzji STANDARD posiada aluminiowe lamele o szerokości 50 mm, które dostępne są między innymi w eleganckiej wersji lakierowanej. Produkt przystosowany jest do przykręcania do sufitu, posiada boczny naciąg, dzięki któremu żaluzja utrzymuje odpowiednią pozycję. Opuszczanie i podnoszenie odbywa się ręcznie za pomocą bocznego sznurka.

Nowoczesna żaluzja w szerokiej gamie kolorów do wyboru. Lamele dostępne w formie lakierowanej lub perforowanej. Dodatkowo w żaluzji STANDARD 50 PS istnieje możliwość zamontowania napędu elektrycznego.

Dostępność produktu: od  5 dni roboczych

LAMELE ALUMINIOWE: lakierowane 9 kolorów, perforowane 5 kolorów

Żaluzja prezentowana obok:
wymiary 130 cm x 160 cm
lamele z grupy lakierowanych
elementy białe (dostępne również w kolorze lamel)

Żaluzja STANDARD 50 PF White

Zobacz dostępne warianty kolorystyczne

Wszystkie nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź poniższe zestawienie i przekonaj się sam jak szeroki wachlarz produktów w różnych wzorach i kolorach oferujemy.