Żaluzje drewniane Kraków - UPIN

Żaluzje drewniane Kraków

Żaluzje drewniane to połączenie eleganckiej struktury drewna i codziennej użyteczności. Firma UPIN posiada w swojej ofercie żaluzje Natura w odmianie 27 oraz 50. Każdy produkt jest podnoszony i opuszczany za pomocą specjalnego bocznego sznurka. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, żaluzje tej odmiany posiadają możliwość sporego niwelowania dopływu światła do wnętrza pomieszczenia.

Żaluzje NATURA 27

W ofercie firmy UPIN znajdują się żaluzje drewniane NATURA o szerokości lamel 27 mm, które montowane są do ściany, we wnęce okna, oraz do listew przyszybowych. Żaluzje drewniane natura to świetne rozwiązanie, gdy chcemy cieszyć oko niecodziennym wzornictwem zasłon i przy okazji połączyć to z codzienną użytecznością. Nasze żaluzje drewniane mogą być sterowane i podnoszone przy użyciu pokrętła, sznurka lub elektrycznie.

Żaluzja przykręcana do wewnętrznej płaszczyzny wymiennych listew przyszybowych. Wyposażona jest w specjalne żyłki boczne, dzięki którym utrzymuje się blisko szyby nawet gdy okno jest uchylone.

Dostępność produktu: od  5 dni roboczych

LAMELE: drewniane 11 kolorów, bambusowe 2 kolory

Produkt widoczny na zdjęciu:
wymiary 60 cm x 120 cm
lamele drewniane
elementy pod kolor lamel

Żaluzja drewniana 27 PWZ

Żaluzje NATURA 50

Żaluzje drewniane o szerokości lamel 50 mm. W produkcie połączona została klasyczna elegancja i użyteczność. Żaluzja NATURA 50 charakteryzuje się montażem do sufitu oraz materiałowymi paskami przymocowanymi do frontu żaluzji.

Żaluzja przykręcana do ściany lub sufitu. Opcjonalnie istnieje możliwość zamontowania napędu elektrycznego, który z pewnością ułatwi użytkowanie produktu. Lamele żaluzji dostępne w dwóch rodzajach materiału – drewno (12 kolorów) oraz bambus (6 kolorów).

Dostępność produktu: od  5 dni roboczych

LAMELE: drewniane 12 kolorów, bambusowe 6 kolorów

Produkt widoczny na zdjęciu:
wymiary 130 cm x 160 cm
lamele drewniane
elementy pod kolor lamel

Żaluzja drewniana NATURA 50 PF

Zobacz dostępne warianty kolorystyczne

Wszystkie nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź poniższe zestawienie i przekonaj się sam jak szeroki wachlarz produktów w różnych wzorach i kolorach oferujemy.