Moskitiery Kraków - UPIN

Moskitiery Kraków

Moskitiery to specjalne wzmocnione siatki, które montowane są w otworach okiennych i drzwiowych. Ich celem jest ochrona przed owadami oraz nieczystościami. Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolety wewnętrznej lub zewnętrznej. UPIN oferuje moskitiery ekranowe, siatkowe oraz rolowane w różnych rozmiarach i kolorach aluminiowych ramek.

Moskitiery

Sklep UPIN oferuje moskitiery różnego rodzaju. Ten rodzaj osłon to świetne rozwiązanie gdy chcemy podczas upalnego lata ochronić się przed natrętnymi owadami. W ofercie firmy znajdują się moskitiery ekranowe, drzwi siatkowe oraz praktyczne moskitiery rolowane. Wszystkie ceny zależne są od wymiarów wybranej moskitiery.

Specjalna moskitiera aluminiowa, nakładana na ościeżnicę okna świetnie sprawdzi się jako ochrona przed owadami. Siatka moskitiery dostępna jest w szarym kolorze, a ramka aż w 6. Wymiary produktu to 60×12 cm.

Dostępne kolory ramki: biały, brązowy, antracyt, złoty dąb, orzech, wiśnia

Moskitiera zaprezentowana obok:
wymiary 60 cm x 120 cm
ramka biała

Moskitiera Biała

Drzwi siatkowe wykonane są z lekkich profili aluminiowych, wyposażone w samozamykające zawiasy. Dostępne kolory ramy produktu to biały, brązowy i orzech. Siatka dostępna jest w kolorze szarym.

Dostępność produktu: 3 – 5 dni od pomiaru

Dostępne kolory profili: biały, brązowy, orzech

Drzwi zaprezentowane obok:
wymiary 80 cm x 200 cm
profil biały

Drzwi Białe

Produkt przykręcany do ościeżnicy lub framugi okna po jego zewnętrznej stronie. Rama moskitiery dostępna jest w dwóch kolorach: białym i brązowym, a wytrzymała siatka w kolorze czarnym. Moskitiera jest rolowana, co oznacza, że można ją zwinąć w każdym momencie do kasety zamontowanej na górze.

Dostępność produktu: 3 – 5 dni od pomiaru

Dostępne kolory prowadnic i kaset: biały, brązowy

Moskitiera zaprezentowana obok:
wymiary 60 cm x 120 cm
prowadnice i kaseta białe

Vella Biała Rolowana

Zobacz dostępne warianty kolorystyczne

Wszystkie nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź poniższe zestawienie i przekonaj się sam jak szeroki wachlarz produktów w różnych wzorach i kolorach oferujemy.